Witam wszystkich odwiedzających moje Zabawy z nitką, i piękne dziewczęta i nadobne panie, szacowne starsze panie, a i panów jeśli tacy tu zaglądną.

środa, 27 marca 2013

Kurczaki c.d.

Wiosna to czas kiedy wykluwają sie małe pisklaczki. Każda wiejska gospodyni posadziła juz kwoki na jajkach. Moje ocieplacze też usiadły na jajach. Co wysiedzą tego nie wiem i pewnie nikt nie wie?A tymczasem za oknem pada drobniutki śnieg i w ogóle nie czuje się wiosny. Na parapecie okna stoi samotny żonkil i to jest jedyny bardzo żółty i wesoły akcent wiosenny.

Usiłuję wykonać zaplanowane prace i chyba nie wszystko mi się uda. Ciągle brakuje czasu, tym bardziej, że pomału zaczynam  moją główną działalność, czyli oprowadzanie wycieczek. Adostałam bardzo nietypowe zlecenia i wymagają przygotowania. Jedną wycieczkę mam za sobą,
i opiszę ją w następnym poście - jak tylko otrzymam zdjęcia od wycieczkowiczów( sama nie mam jak zrobić). Było naprawdę wspaniale. No cóż, czas wracać do robótek....

2 komentarze:

  1. Pogoda straszna, wczoraj lekko powiało wiosną a dzisiaj znowu pada śnieg. Chyba pójdę za Twoim przykładem i kupię sobie żonkile. Pozdrawiam cieplutko:)

    OdpowiedzUsuń
  2. właśnie dostałam paczkę i wybrałam sobie kaczkę i jest piękna , a czekoladka jest pyszna:)
    Wesołych Świąt Wielkanocnych :)

    OdpowiedzUsuń